mapa polski
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie lubelskie łódzkie świętokrzyskie
Szukaj wiecej
Panel logowania

Obiekty

Gospodarz zaprasza

Kresowy Bór
Kresowy Bór

Kwatera Kresowy Bór położona w Starym...

By Twój sezon trwał cały rok...

Wielu właścicieli obiektów turystycznych zadaje sobie pytanie, w czym tkwi tajemnica sukcesu w tej branży. Na nic bowiem zda się piękna lokalizacja, najwyższa jakość usług, czy wspaniała obsługa, jeśli Państwa obiekt pozostanie niezauważony. Prawda jest taka, że to nie klient powinien szukać odpowiedniego miejsca na wymarzone wakacje, tylko miejsce to powinno dać się znaleźć samo.

W dobie hipermediów najskuteczniejszym sposobem dotarcia do klienta jest bez wątpienia Internet. Swoją skutecznością przewyższa on znacznie tradycyjne formy promocji.

Ogłoszenia internetowe:
- w przeciwieństwie do tych ukazujących się w prasie pozwalają zawrzeć zdecydowanie więcej informacji i szczegółowo przedstawić ofertę,
- w przeciwieństwie do reklam telewizyjnych, nie są nadawane co jakiś czas, a wyświetlają się ciągle,
- w przeciwieństwie do ulotek i prospektów nie da się ich zgubić i łatwo jest się nimi podzielić ze znajomymi...

Co oferujemy?

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość zaprezentowania swoich obiektów rekreacyjnych i turystycznych największej do tej pory rzeszy potencjalnych klientów. 20 tysięcy odwiedzin miesięcznie w okresie wakacyjnym mówi samo za siebie.
Nasz serwis jest unikalną bazą ogłoszeń wykorzystywaną przez właścicieli pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, domków letniskowych, hoteli, ośrodków wczasowych, kwater prywatnych oraz wielu innych obiektów w celu skutecznej promocji swojej oferty. Już dziś i Państwo możecie dołączyć do tego grona!

Jak dodać swoje ogłoszenie?

Aby dodać swoją ofertę do naszej bazy wystarczy zarejestrować się w serwisie i wprowadzić niezbędne dane. Państwa ogłoszenie stanie się dostępne dla tysięcy internautów niezwłocznie po zaksięgowaniu na naszym koncie opłaty abonamentowej, która wynosi:
- 50 zł za 360 dni,
- 20 zł za 720 dni PROMOCJA ważna tylko teraz!

Co można zyskać dodając ogłoszenie?

Nasz zespół dołoży wszelkich starań, by Państwa oferta spotkała się z należytym odzewem. Aby podnieść skuteczność naszych usług oferujemy Ci również możliwość bezpłatnego jej dodania do następujących serwisów partnerskich:
- sylwester.dobrekwatery.pl;

Jakie jest ryzyko?

Pragniemy również zaznaczyć, że podejmując współpracę z nami nie są Państwo narażeni na żadne ryzyko! W przypadku jakiegokolwiek niezadowolenia gwarantujemy natychmiastowy zwrot poniesionych kosztów.

Pytania? Wątpliwości?

Zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji i odpowiemy na wszystkie zapytania.

Pamiętaj, Twój sezon może trwać cały rok!

Hosting | samochody dla niepełnosprawnych