mapa polski
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie lubelskie łódzkie świętokrzyskie
Szukaj wiecej
Panel logowania

Obiekty

Gospodarz zaprasza

Kresowy Bór
Kresowy Bór

Kwatera Kresowy Bór położona w Starym...

Regulamin

  1. Niniejszy regulamin określa zasady dostępu do wybranych usług świadczonych na łamach serwisu turystycznego DobreKwatery.pl
  2. Serwis DobreKwatery.pl ułatwia kontakt pomiędzy osobami prawnymi i fizycznymi świadczącymi usługi w branży turystycznej, a klientami szukującymi informacji o takich usługach.
  3. Zgłoszenie obiektu do bazy DobreKwatery.pl jest płatne i polega na rejestracji oraz wypełnieniu formularza zgłoszeniowego przez właściciela obiektu lub osobę do tego upoważnioną. Płatność następuje po otrzymaniu maila z danymi do wpłaty. Faktury będą wystawiane po dokonaniu przelewu i podaniu wszystkich wymaganych danych. Rejestracja w serwisie jest jednoznaczna z akceptacją wszystkich postanowień niniejszego regulaminu.
  4. Za prawdziwość informacji podanych w formularzu zgłoszeniowym całkowitą odpowiedzialność ponosi osoba, która dokonała zgłoszenia obiektu.
  5. Administrator serwisu może usunąć wpis z bazy bez podania przyczyny, w przypadku naruszenia warunków regulaminu, podania nieprawdziwych danych lub gdy abonament nie zostanie opłacony/przedłużony w ciągu 14 dni po terminie jego wygaśnięcia. W pozostałych przypadkach usunięcie może nastąpić tylko za podaniem przyczyny i przy powiadomieniu o tym zainteresowanego.
  6. DobreKwatery.pl zastrzega sobie prawo do przesyłania na konto pocztowe zarejestrowanego Użytkownika treści informacyjnych i reklamowych.
urządzenia | samochody dla niepełnosprawnych